ÖVRIGT / Musikinstrument / Mandolin 12156594
nr 1215 6594
Mandolin
Levin. Längd: 64
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 november 2018
kl 19:48:19
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Mandolin
Kondition: slitage, skador
nr 1215 6594
Mandolin
Levin. Längd: 64
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 5 november 2018 |